Spotkanie modlitewne 9.10.2017

Słowo Boże: Dz 4,18-20
Łaska: Pan przychodzi z łaską odwagi do dawania świadectwa o Jego działaniu w naszym życiu.

Ogłoszenia:
-10 października (wtorek) w Kościele pw. Św. Andrzeja Boboli w Białymstoku (osiedle Starosielce) o godz. 19:15 kolejne spotkanie w ramach Rekolekcji Ewangelizacyjnych Odnowy w Duchu Świętym. Rekolekcje prowadzi: ks. Rafał Koptas.

-Rekolekcje Ewangelizacyjne Małżeństw rozpoczną się 15 października, uroczystą Eucharystią o godz. 15:00 w Katedrze Białostockiej. Dalsza część odbywać się będzie w kinie TON. Rekolekcje poprowadzą: ks. Piotr Kobeszko oraz Bożena i Adam Szczepanowscy.

-Pierwsze, po wakacjach, spotkanie Formacji Liderów i Animatorów odbędzie się w dniach 13 – 15 października w Surażu.

-Ośrodek Informacji o Zagrożeniach Duchowych BARKA zaprasza na konferencję: „Homeopatia – w oparach pseudonauki”. Konferencję w dniu 15 października o godz. 15.00 w Katedrze Białostockiej wygłosi Andrzej Wronka, prezes Stowarzyszenia Effatha i autor wielu książek i publikacji o zagrożeniach duchowych

-W sobotę Dzień Edukacji Narodowej – modlimy się za nauczycieli, wychowawców i pracowników oświaty.

-Pielgrzymka Seniorów do Sanktuarium Matki Bożej Różanostockiej odbędzie się w sobotę, 14 października.  W programie: Msza św. o godz. 10. w Bazylice Różanostockiej, występy chórów Seniorów i Nabożeństwo Różańcowe z Aktem Zawierzenia Matce Bożej. Serdecznie zapraszamy Emerytów i Rencistów oraz Kluby Seniora.