Adoracja 2.10.2017

W pierwszy poniedziałek października tradycyjnie prowadziliśmy modlitwę różańcową, a po Mszy świętej adorowaliśmy Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Zakończyliśmy spotkanie modlitwą wstawienniczą za wszystkich potrzebujących.

Słowo: 2 Mch 2, 17-18

Ogłoszenia:
– Dziś wspomnienie naszych Aniołów Stróżów. Niech dzisiejsze wspomnienie uświadomi nam, że Aniołowie Stróżowie realnie istnieją, opiekują się nami, chroniąc przed złem i prowadząc ku dobru, a wiara w nich nie jest zarezerwowana tylko dla dzieci. Nie zapominajmy o częstej modlitwie do naszych duchowych opiekunów.
– W tym roku wracamy do comiesięcznych Mszy św. wspólnotowych w kościele św. Wojciecha. Pierwsza Msza już jutro, we wtorek 3.10.2017.r o godz. 19.15.
3 października (wtorek) w Kościele pw. Św. Andrzeja Boboli w Białymstoku (osiedle Starosielce) Eucharystią o godz. 18:00 rozpoczną się Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym. Rekolekcje poprowadzi: ks. Rafał Koptas. Jeżeli mamy znajomych, którzy mogliby i chcieliby wziąć udział w tych rekolekcjach, to zachęcajmy. Szczegóły
– W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Adoracje podczas Różańca o 17.15, tylko w I sobotę początek adoracji o godz. 17. Wystawienie Najświętszego Sakramentu w dni powszednie jak zawsze od godz. 16.
– Wczoraj rozpoczął się miesiąc różańcowy. Nabożeństwo różańcowe w naszym kościele codziennie przed Mszą św., czyli o godz. 17.15. Zachęcajmy, aby wszyscy włączyli się do tej pięknej modlitwy w kościele, a jeśli ktoś nie może, niech modli się z rodziną w domu. Odnowa w Duchu Świętym i lektorzy prowadzą modlitwę różańcową w poniedziałki.
– W sobotę 7 października Różaniec do Granic. Więcej…
– W niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie lektorów w Izbie Pamięci ks. Rabczyńskiego.
– Organizowana jest formacja dla osób po REO. Spotkania planowane są w soboty, raz w miesiącu, w godz. 9.00-18.00. Chętni proszę zgłaszać się do lidera do 6.10.2017r.
– W następną niedzielę – 15 października o godz. 15.00 w Katedrze będzie konferencja: “Homeopatia – w oparach pseudonauki“. Więcej…
Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym będą również w Zespole Szkół Katolickich. Początek we wtorek 17 października o godz. 19.00. Więcej…