Spotkanie modlitewne 29.01.2018

Dzielimy się poruszeniami, wrażeniami, świadectwami z XV Ostrołęckiego Spotkania Charyzmatycznego.

Słowo: Syr 39, 13 – 16a

Pan zaprasza nas do radości z naszego powołania i do rozwoju.

Ogłoszenia:

  • W lutym nie będzie wspólnotowej Eucharystii w pierwszy wtorek miesiąca. Spotykamy się na Rekolekcjach Wielkopostnych Odnowy, które odbędą się w terminie 14 – 16 luty (Środa Popielcowa, czwartek, piątek) w Kościele pw. Św. Wojciecha, rozpoczęcie w środę o godz. 19:30, a w czwartek i piątek o godz. 19:00. Już teraz zaplanujmy czas, abyśmy mogli uczestniczyć jak największą grupą osób.
  • POMARAŃCZOWE OSTATKI ODNOWY odbędą się 10 lutego (sobota), o godz. 20:00 w Hotelu Zejer (Barszczewo 2a, ok. 10 km od centrum Białegostoku w kierunku Kruszewa). Koszt 80 zł od osoby, w tym zapewnione: jedno danie obiadowe gorące, przystawki (bufet szwedzki), kawa, herbata, napoje, ciasto, mnóstwo niespodzianek oraz dobra zabawa do białego rana. Imprezę poprowadzi zespół: Babeczki Podlaskie. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy karnawałowej, razem spędźmy ten czas, wśród tańców i radosnych śpiewów, w rodzinnej i serdecznej atmosferze. Można też zaprosić swoich przyjaciół, rodzinę, znajomych, współpracowników, osoby samotne i zabrać swoje pociechy (za dzieci będzie dodatkowo symboliczna dopłata). Każdy jest mile widziany. Zapisy i bliższe informacje do końca stycznia Maria Wysocka tel: 605 904 664 lub e-mailem: bialystok.odnowa@gmail.com i Elżbieta Berbeć tel: 606 343 408 lub e-mailem: elaberbec@gmail.com. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
  • W tym tygodniu pierwszy czwartek i pierwsza sobota.
  • 2 lutego, przypada święto Ofiarowania Pańskiego czyli Matki Bożej Gromnicznej. Msze św., z poświęceniem gromnic, będą odprawione o godz. 7, 9, i 18, mszy o 11 nie będzie. 2 lutego to Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, dziękujemy Panu Bogu za powołania w Kościele, za siostry i braci zakonnych oraz wszystkie osoby konsekrowane. W tym dniu ofiary na tacę, będą przeznaczone będą na zakony klauzurowe.
  • Specjalne błogosławieństwo w chorobach gardła – 3 lutego – tego dnia przypada wspomnienie św. Błażeja, patrona od chorób gardła. Błogosławieństwo tylko po Mszy św. o godz. 7, ponieważ wieczorna msza będzie już mszą niedzielną.
  • Za tydzień Adoracja Najświętszego Sakramentu.