Spotkanie modlitewne 22.01.2018

Słowo: Rz 12, 1 – 2

Pan zaprasza nas do rozumnej i ofiarnej służby z miłością.

Ogłoszenia:

  • W sobotę XV Ostrołęckie Spotkanie Charyzmatyczne. Ogarniajmy modlitwą to wydarzenie. Kto nie pojedzie, będzie mógł oglądać transmisję na stronie https://www.youtube.com/user/TvOdnowa
  • 29 stycznia w Kościele pw. Św. Rocha o godz. 18:00 zostanie odprawiona Eucharystia z modlitwą o uzdrowienie. Rozpoczęcie o godz. 17:45 modlitwą uwielbienia.
  • W lutym nie będzie wspólnotowej Eucharystii w pierwszy wtorek miesiąca. Spotykamy się na Rekolekcjach Wielkopostnych Odnowy, które odbędą się w terminie 14 – 16 lutego (Środa Popielcowa, czwartek, piątek) w Kościele pw. Św. Wojciecha, rozpoczęcie w środę o godz. 19:30, a w czwartek i piątek o godz. 19:00. Rekolekcje poprowadzi ks. dr Zbigniew Snarski, proboszcz Parafii pw. Niepokalanego Serca Maryi w Białymstoku, opiekun duchowy Wspólnoty Kairos. Kapłan obdarzony wieloma charyzmatami, posługujący modlitwą o uzdrowienie. Zapraszamy wszystkich do udziału w rekolekcjach i wspólnej modlitwy. Dla liderów i animatorów wspólnot spotkanie z Ojcem Rekolekcjonistą także w sobotę, 17 lutego o godz. 14:00, w Oratorium Św. Jerzego przy Kościele pw. Św. Wojciecha.