Spotkanie modlitewne 25.02.2019

Temat: Sakramenty. Sakrament Pokuty – spowiedź.

Słowo Boże: Ps 32, 3-5

Łaska: Pan zapewnia nas dziś, że przez szczerą spowiedź doświadczamy Jego miłości i przebaczenia.

Ogłoszenia:

Dnia 20.02.2019 w parafii Wszystkich Świętych w Białymstoku rozpoczęły się Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy – REO. Rekolekcje prowadzi ks. Adam Anuszkiewicz. Można jeszcze dołączyć. Zapisy na miejscu.

Adoracja w I piątek miesiąca po Mszy św. o 7 i 18.

Adoracja w pierwszą sobotę o godz. 17. Posługę w pierwszą sobotę podjęło jedenaście osób. Zapraszamy do czynnego udziału w tym nabożeństwie jak i uczestnictwa pozostałe osoby z naszej wspólnoty.

W środę 27 lutego odbędzie się spotkanie liderów i księży opiekunów wszystkich wspólnot.

Przyszła niedziela to  pierwsza niedziela miesiąca. Różaniec po Mszy św. o 9. Procesja Eucharystyczna po Mszy św. o 11.

Za tydzień adoracja Najświętszego Sakramentu, a od środy 6 marca rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne białostockiej Odnowy w Duchu Świętym. W czasie tych rekolekcji w Środę Popielcową nasza wspólnota ma dyżur liturgiczny.

Kurs przedmałżeński rozpocznie się w naszej parafii 3 marca, w przyszłą niedzielę. To 6 spotkań, zawsze w niedzielę, początek Mszą św. o godz. 18.

Grupa modlitwy wstawienniczej Odnowy w Duchu Świętym zaprasza wszystkich potrzebujących na modlitwę w każdy piątek po Mszy Św., od godz. 19:00 do 21:00 do sali na plebanii Kościoła Św. Rocha (wejście schodami przy windzie na półpiętro). Będziemy wspólnie modlić się i prosić Pana Boga o pomoc (uzdrowienie, umocnienie, pokój, radość, itp.). „Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam: Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie. Bo gdzie dwaj albo trzej zebrani w imię Moje, tam jestem pośród nich.” (Mt 18, 19-20).