Adoracja NS 4.03.2019

Ogłoszenia:

W tym tygodniu Środą Popielcową rozpoczynamy Wielki Post. Msze św. z obrzędem posypania popiołem o godz. 7, 9, 16, 18. Tego dnia obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i post. Wielki Post, to okazja do postanowień. My z całą Białostocką Odnową w Duchu Świętym rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Będziemy spotykać się w kościele pod wezwaniem św. Jadwigi w Białymstoku. W środę, czwartek początek rekolekcji o godzinie 19.30, w piątek o 19. Nauki wygłosi ks. Robert Koller obecnie proboszcz parafii w Jałówce. Zapraszamy serdecznie do licznego uczestnictwa.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne 15 minut przed Mszą św. o 18.

Wczoraj rozpoczęliśmy Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Jak zwykle w ostatnią niedzielę karnawału przypominamy sobie, że zabawa bez kieliszka jest nie tylko możliwa, ale także konieczna, że można być szczęśliwym bez chemicznych przyjaciół. Zachęcamy do podejmowania przyrzeczeń abstynencji nie tylko z okazji Wielkiego Postu.

Dzisiaj przypada Uroczystość św. Kazimierza Głównego Patrona Białostockiej Prowincji Kościelnej. Na Mszę św. w intencji naszego ks. Kazimierza zapraszamy w niedzielę o godz. 9.

Dni modlitwy o ducha pokuty trwają od Środy Popielcowej do 1 niedzieli Wielkiego Postu.

Droga Krzyżowa: dla wszystkich w piątki o godz. 17.15, dzieciom we środy o 17.15. Pierwsza Droga Krzyżowa dzieciom w środę za tydzień.

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w soboty i niedziele o 17.30.

Odpust zupełny w Wielkim Poście można uzyskać za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach oraz za udział w Rekolekcjach Wielkopostnych.

Wielkopostne Rekolekcje Parafialne odbędą się przed Niedzielą Palmową: 11., 12., 13 kwietnia.

8 marca Dzień Kobiet- zapewniamy tego dnia nie tylko o życzeniach, ale także o modlitwie w Waszej intencji.

Za tydzień po tylu dniach rekolekcji spotkania nie będzie.