Spotkanie modlitewne 18.02.2019

Temat: Sakramenty. Sakrament Pokuty – Rachunek Sumienia.

Słowo Boże: Iz 1, 18-19

Łaska: Bóg przychodzi z zapewnieniem, że przez dobry rachunek sumienia udzieli wszelkich łask.

Ogłoszenia:

Dnia 20.02.2019 w parafii Wszystkich Świętych w Białymstoku rozpoczynają się Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy – REO. Rozpoczynamy mszą świętą o godz. 18.00. Rekolekcje prowadzi ks. Adam Anuszkiewicz. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych. Zapisy na miejscu.

Środa 20 lutego, to trzecia środa miesiąca i „Patrole Modlitewne”. Zapraszamy serdecznie nie tylko tych, którzy podjęli tę służbę, ale i innych którym na sercu leży nasze miasto i gmina.

Wspólnota Credo zaprasza 19  lutego do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Świętej Wodzie na modlitwę za młodych. Rozpoczęcie o godzinie 19-tej Mszą Świętą. Po Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu.

25 lutego w Kościele pw. Św. Rocha o godz. 18:00 zostanie odprawiona Eucharystia z modlitwą o uzdrowienie. Rozpoczęcie o godz. 17:45 modlitwą uwielbienia.

Przyjdź, spotkaj się z Panem Bogiem, opowiedz Mu o tym co Cię boli, co trapi, na co chorujesz, co chcesz, aby Ci uczynił i pozwól Mu uzdrowić swoje serce i ciało. Zapraszamy, Jezus już na Ciebie czeka! Przekaż to zaproszenie, tym wszystkim, którzy potrzebują takiej modlitwy.

Organizowana jest pielgrzymka na Kaziuki w Wilnie 2 marcaW programie Msza św. w Ostrej Bramie i zwiedzanie Wilna. Zapisy w kancelarii lub zakrystii, informacje na tablicy ogłoszeń oraz na ulotkach na końcu.

W piątek przypada święto Katedry św. Piotra Apostoła. Jest ono okazją do wyrażenia czci św. Piotrowi i każdemu jego następcy. Niech nie zabraknie modlitwy w intencji Ojca Świętego Franciszka.