Spotkanie modlitewne 13.11.2017

Apostoł posłany, aby w imię Pana udzielać Ducha Świętego

Słowo: Dz 8, 14 – 17

Pan zaprasza nas, abyśmy szczerą modlitwą w imię Pana wypraszali dary Ducha Świętego potrzebującym.

Ogłoszenia:

– W kilku Wspólnotach odbywają się obecnie rekolekcje REO: Credo, Emaus, Dzieci Boga i Grupie małżeńskiej. Nie ustawajmy we wsparciu modlitewnym.

– W sobotę 18.11. 2017 będzie dzień skupienia dla Śpiewaków Odnowy i osób posługujących muzycznie we wspólnotach. Poprowadzą go osoby ze wspólnoty Mocni w Duchu z Łodzi. Zachęcam do uczestnictwa.

– Nasza wspólnota wraz ze wspólnotami Nowy Izrael i Nowe Życie podejmie służbę sprzątania Domu Rekolekcyjnego w Surażu w 2019 roku.

– Nasza wspólnota ma dyżur w kuchni w Surażu w dniach 1-3. 12. 2017.

– W dniach 1-3 grudnia 2017 odbędą się rekolekcje „Łaska i chwała –Szkoła chodzenia w Bożej obecności”, które poprowadzi Damian Stayne – Anglik, katolik ze wspólnoty Cor et Lumen Christi. Zapisy na stronie rekolekcje.białystok.pl.

– Są jeszcze miejsca na weekend „Rozeznanie w codzienności” który poprowadzą: Joanna i Norbert Dawidczykowie, małżeństwo z Ostrołęki. Koszt 130 zł, od małżeństwa za dwie osoby 230 zł. Zapisy pod numerem telefonu 600 202 904.

– W czwartek przypada Uroczystość NMP Ostrobramskiej Matki Miłosierdzia, patronki naszej Archidiecezji. Tego dnia w katedrze białostockiej oprócz zakończenia Nowenny o godz. 18 odbywa się spotkanie formacyjne zelatorów i członków kół Żywego Różańca naszej Archidiecezji, które rozpocznie się o godz. 16. w kinie Ton. Podczas uroczystej Mszy św. w białostockiej bazylice katedralnej o godz. 18 homilię wygłosi Arcybiskup Jan Romeo Pawłowski z Watykanu. U nas tego dnia Msze św. o godz. 7 i 18.

– Za tydzień spotykamy się przy herbatce, aby pocieszyć się sobą nawzajem.