Adoracja 6.11.2017


W pierwszy poniedziałek miesiąca adorowaliśmy Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Na koniec powierzyliśmy Mu wszystkie sprawy i osoby, które najbardziej potrzebowały Jego łaski właśnie teraz.
Ogłoszenia:
– We wtorek 7 listopada Msza św. wspólnotowa w kościele św. Wojciecha o godz. 19.00. Będziemy modlić się za osoby z naszych wspólnot, które odeszły już do Pana.
– W środę w naszym kościele o godz. 18.00 Msza św. z modlitwą o uzdrowienie. Będziemy polecać wszystkich chorych, szczególnie 8-letnią Marysię.
– 8 listopada (środa) w Kościele pw. Wszystkich Świętych w Białymstoku (ul. Antoniuk Fabryczny 54) Eucharystią o godz. 18:00 rozpoczną się Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym. Rekolekcje poprowadzi ks. Adam Anuszkiewicz. Zaprośmy znajome osoby. Ogarniajmy modlitwą te rekolekcje i te, które już trwają.
– Od wtorku w naszym kościele odprawiamy Nowennę do Matki Bożej Miłosierdzia, która stanowi przygotowanie do uroczystości naszej Patronki i odpustu parafialnego. W niedzielę 12.11 Mszy św. o godz. 11.00 będzie z tej okazji przewodniczył Arcybiskup Tadeusz Wojda. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji parafii po każdej wieczornej Mszy św.
– Nowenna do Matki Miłosierdzia odprawiana jest także w Białostockiej Bazylice Katedralnej. Nasza parafia zaproszona jest do katedry w sobotę 11 listopada na godz. 18.00.
A tutaj kilka migawek z imienin ks. Sławka – naszego opiekuna, które świętowaliśmy wczoraj 🙂