Spotkanie modlitewne 30.10.2017

Apostolska wrażliwość na słowo Boże i Ducha służby

Słowo: Dz 6, 1 – 4

Łaska: Pan przychodzi z darem mądrości abyśmy umieli rozeznać swoje powołanie.

Ogłoszenia:

Dziś w Kościele pw. Św. Rocha o godz. 18:00 odprawiona Eucharystia z modlitwą o uzdrowienie. Z naszej wspólnoty pojechały tam trzy osoby, aby służyć przy modlitwą wstawienniczą.

W kilku Wspólnotach odbywają się obecnie rekolekcje REO. Nie ustajemy we wsparciu modlitewnym.

1 listopada przypada uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. według porządku niedzielnego, czyli o godz. 7, 9, 11 i 18. Procesja na cmentarzu o godz. 13. Po procesji możliwość poświęcenia nowych pomników na cmentarzu. Tego dnia w kościele Wypominki o godz. 17, następnie Msza za wspomnianych zmarłych.

2 listopada wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Msze św. będą odprawiane o godz. 7, 9 i 18. Procesja na cmentarzu o 11. Różaniec z wypominkami o 17, Msza o 18 za wspomnianych zmarłych.

Także 3 listopada podczas Różańca o godz. 17 będziemy się modlili za naszych zmarłych w wypominkach.

Od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny za nawiedzenie cmentarza.

Tradycyjne Wypominki można składać jeszcze w zakrystii lub kancelarii parafialnej. To już ostatnie dni.

W dniach 1 i 2 listopada, na cmentarzu w Wasilkowie kwesta będzie przeznaczona na rozbudowę cmentarza.

W niedzielę 5 listopada obchodzi imieniny nasz ks. Sławomir. Msza św. w jego intencji za tydzień o godz. 11. Postarajmy się uczestniczyć.

Na najbliższą sobotę zapraszamy także wszystkich chętnych do grabienia liści przed kościołem, aby był przygotowany na parafialny odpust. Zaczynamy o godz. 9.

Najbliższa Wspólnotowa Eucharystia odbędzie się 7 listopada w kościele pw. Św. Wojciecha o godz. 19:00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy, w tym miesiącu szczególnie za osoby, które powróciły już do Domu Ojca, z naszych grup modlitewnych.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.  Dołączmy do grupy odpowiedzialnych za wspieranie tego nabożeństwa.

18 listopada w sali przy Białostockiej Katedrze (ul. Kościelna, naprzeciwko wejścia do Zakrystii) odbędzie się Dzień Skupienia dla ,,Śpiewaków Odnowy” i osób posługujących w grupach muzycznych we Wspólnotach Odnowy, który poprowadzą Mocni w Duchu z Łodzi. Temat spotkania to: O modlitwie uwielbienia – czyli jak uwielbiać Pana Boga swego całym sercem swym. Rozpoczęcie o godz. 9:00, zakończenie około godz. 18:00. Koszt 20 zł + 10 zł obiad (dla chętnych). Zapewniamy poczęstunek słodko-kawowy. Zapisy do 11 listopada e-mailem: ulaczarniecka@o2.pl lub telefonicznie: 660 416 147. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy serdecznie! Szczegółowy program już wkrótce.