Spotkanie modlitewne 9 stycznia 2017

Temat: Kościół. Moje bycie w Kościele.

Słowo: Ef 2, 19 – 22

“A więc nie jesteście już obcymi i przychodniami, ale jesteście współobywatelami świętych i domownikami Boga – zbudowani na fundamencie apostołów i proroków, gdzie kamieniem węgielnym jest sam Chrystus Jezus. W Nim zespalana cała budowla rośnie na świętą w Panu świątynię, w Nim i wy także wznosicie się we wspólnym budowaniu, by stanowić mieszkanie Boga przez Ducha.”

Katechezę na spotkaniu powiedział ks. dr Wojciech Michniewicz, profesor AWSD w Białymstoku. Poruszył kilka interesujących nas i ważnych tematów: objawienia, imprimatur, odpusty.

Ogłoszenia:

  • W sobotę 7 stycznia odbył się  Dzień Skupienia wszystkich członków Białostockiej Odnowy w Duchu Świętym w Parafii Ducha Świętego w Białymstoku. Tematem spotkania była  „Radość chrześcijańska”.
  • Jedziemy do Ostrołęki  na XIV Ostrołęckie Spotkania Charyzmatyczne w niedzielę 19 lutego. Tematem spotkania będzie „Codzienność w Chrystusie.” W programie są trzy konferencje, a także zabawa taneczna i oczywiście Eucharystia.
  • W dniach 27-29 stycznia w Domu Rekolekcyjnym w Surażu odbędzie się Weekend po REO cz. 1 (druga część jest zaplanowana w terminie 31.03-02.04). Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy pragną dalej kroczyć za Jezusem i umacniać swoją wiarę, przeżyli już swoje rekolekcje REO a nie uczestniczyli jeszcze w Formacji Stałej. Więcej informacji…