Spotkanie modlitewne 7 listopada 2016

Temat: Rachunek sumienia

Słowo: 2 Kor 12, 9

“lecz [Pan] mi powiedział: «Wystarczy ci mojej łaski. Moc bowiem w słabości się doskonali». Najchętniej więc będę się chlubił z moich słabości, aby zamieszkała we mnie moc Chrystusa.”

Pan daje łaskę spojrzenia na siebie w prawdzie.

Ogłoszenia:

  • W sobotę na REO w Sokółce odbyła się  modlitwa o wylanie darów Ducha Świętego, którą posługiwała  grupa osób z naszej wspólnoty. Osobom, które służyły modlitwą i śpiewem, serdecznie dziękujemy.
  • Jutro rozpoczyna się REO w Dobrzyniewie Kościelnym. Nasza wspólnota  została poproszona o modlitwę osłonową tego dzieła. Każdego dnia będziemy ogarniać modlitwą uczestników i prowadzących.
  • W czwartek zaczyna się też REO w parafii Przemienienia Pańskiego w Białymstoku, a także trwa Reo we wspólnocie „Credo”, pamiętajmy o tym w modlitwie. Gdyby ktoś z naszych znajomych chciał uczestniczyć w takich rekolekcjach to może jeszcze we wtorek i czwartek dołączyć.
  • Za tydzień odbędzie to spotkanie trzech wspólnot: naszej, wspólnoty z parafii Przemienienia Pańskiego i Wspólnoty Magnificat przy parafii NMP Nieustającej Pomocy z Białegostoku. Spotkamy się  w Białymstoku  w kościele na Wyżynach. Będzie to Eucharystia  z nowenną  i spotkanie modlitewne.  My spotkamy się o godz. 17.15 na parkingu obok cerkwi,  tam  gdzie zwykle spotykamy się jadąc do Ostrołęki lub Częstochowy.
  • 17 listopada w godz. 17:30 – 19:30 w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym Archidiecezji Białostockiej w Białymstoku przy ul. Kościelnej 1A odbędzie się konferencja zatytułowana „Mało znane przykazanie: Będziesz radował się przed Panem!” Podczas konferencji Ojciec Wojciech Żmudziński SJ (teolog biblijny) będzie mówił o biblijnym nakazie świętowania i radowania się, odpoczywania i ucztowania. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.
  • 19 listopada w Archidiecezjalnym Wyższym Seminarium Duchownym w Białymstoku (ul. Warszawska 46) odbędzie się Dzień Skupienia pod hasłem: Przyjdź! Spotkaj! Uwielbiaj!, który poprowadzi ks. Rafał Koptas i Śpiewaki Odnowy. Rozpoczęcie o godz. 10:00 (rejestracja od godz. 9:30), zakończenie około godz. 16:00. Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych. Każdy jest mile widziany. Wstęp wolny (w trakcie spotkania będzie można złożyć dobrowolną ofiarę na rzecz Seminarium i na pokrycie kosztów organizacyjnych). Zapisy u Agnieszki. UWAGA! Przynosimy ze sobą Pismo Święte. W razie potrzeby będzie możliwość zakupienia, jak również książek o tematyce związanej z Dniem Skupienia, płyt z pieśniami uwielbienia i gadżetów.