Adoracja 31 października 2016

adoracja1

Ogłoszenia:

  • Jutro Uroczystość Wszystkich Świętych, a w środę Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. W tych dniach pamiętajmy, oprócz zmarłych naszych bliskich z rodzin, parafii i wspólnoty, o wszystkich duszach czyśćcowych. Odpust który możemy uzyskać w tych dniach może dać niebo duszy, w której intencji  się wstawiamy. Pamiętajmy o tych którzy odeszli do Pana z naszej wspólnoty: Tadeusz Kruszewski, Władysław Ostaszewski, Czesław Sańczyk, Zenon Król, Teresa Kruszewska,  Dorota Bienasz.
  • W sobotę modlitwa o wylanie darów Ducha Świętego na REO w Sokółce. Powierzajmy w modlitwie uczestników i osoby, które będą służyć modlitwą wstawienniczą oraz Śpiewaków Odnowy.
  • REO w Dobrzyniewie Kościelnym rozpoczyna się 08-11-2016. W niedzielę 6-11-2016 będą na wszystkich mszach w tym kościele mówione świadectwa. Wspierajmy modlitwą to dzieło.
  • Zaczyna się też REO w parafii Przemienienia Pańskiego w Białymstoku, a także trwa Reo we wspólnocie „Credo”, wiec  walka o to aby, ludzie mogli głębiej doświadczyć obecności i Miłości Pana Boga w swym życiu idzie pełną parą. Pamiętajmy o tym w modlitwie.
  • W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota tygodnia. W czwartek adoracji nie będzie – będzie modlitwa wypominkowa za zmarłych. W sobotę adoracja o godz. 17.00.
  • W ten weekend  w Domu Rekolekcyjnym w Surażu odbędą się  rekolekcje o spowiedzi. Ogarnijmy wszystkich uczestników modlitwą.
  • 17 listopada w godz. 17:30 – 19:30 w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym Archidiecezji Białostockiej w Białymstoku przy ul. Kościelnej 1A odbędzie się konferencja zatytułowana „Mało znane przykazanie: Będziesz radował się przed Panem!” Podczas konferencji Ojciec Wojciech Żmudziński SJ (teolog biblijny) będzie mówił o biblijnym nakazie świętowania i radowania się, odpoczywania i ucztowania. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.
  • 19 listopada w Archidiecezjalnym Wyższym Seminarium Duchownym w Białymstoku (ul. Warszawska 46) odbędzie się Dzień Skupienia pod hasłem: Przyjdź! Spotkaj! Uwielbiaj!, który poprowadzi ks. Rafał Koptas i Śpiewaki Odnowy. Rozpoczęcie o godz. 10:00, zakończenie około godz. 15:00. Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych. Każdy jest mile widziany.
  • Ks. Proboszcz zaprasza na sobotę na godzinę 9.00 do grabienia liści wokół kościoła.