Spotkanie modlitewne 30 stycznia 2017

Temat: Służby we wspólnocie

Słowo Boże: 1 P 4,10-11

“Jako dobrzy szafarze różnorakiej łaski Bożej służcie sobie nawzajem tym darem, jaki każdy otrzymał. Jeżeli kto ma [dar] przemawiania, niech to będą jakby słowa Boże. Jeżeli kto pełni posługę, niech to czyni mocą, której Bóg udziela, aby we wszystkim był uwielbiony Bóg przez Jezusa Chrystusa. Jemu chwała i moc na wieki wieków! Amen.”

Łaska: Pan przychodzi z darem rozeznania i dobrego wypełnienia podjętej służby.
Ogłoszenia:
– W tym roku Odnowa w Duchu Świętym na całym świecie świętuje 50 lecie istnienia. Na Złoty Jubileusz do Rzymu zaprosił członków Odnowy Papież Franciszek. Z entuzjazmem przyjęliśmy zaproszenie. Uroczysta Eucharystia celebrowana będzie 4 czerwca w niedzielę Zesłania Ducha Świętego. UWAGA! UWAGA! Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę autokarową. Zachęcamy nie tylko członków Wspólnot, ale i sympatyków. Więcej informacji…
30 stycznia w Par. Św. Rocha o godz. 18:00 zostanie odprawiona Eucharystia z modlitwą o uzdrowienie. Zapraszamy wszystkich potrzebujących do wspólnej modlitwy. Przyjdź, spotkaj się z Panem Bogiem i pozwól Mu uzdrowić swoje serce i ciało.
-W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Pierwszy Piątek i Pierwsza Sobota Miesiąca. Osoby odpowiedzialne proszone są o zadbanie o posługę w czwartek i w sobotę.
2 lutego, przypada święto Ofiarowania Pańskiego czyli Matki Bożej Gromnicznej. Msze św., z poświęceniem gromnic, będą odprawione o godz. 7, 9, i 18, mszy o 11 nie będzie.
Na specjalne błogosławieństwo w chorobach gardła zapraszamy 3 lutego, ponieważ tego dnia przypada wspomnienie św. Błażeja, patrona od chorób gardła. Błogosławieństwo po mszach św. o 7 i 18.
Kolejny rok spotkań formacyjnych w ramach Dominikańskiej Szkoły Wiary w Białymstoku rozpocznie się w sobotę, 4 lutego o godz. 10. w Centrum Formacji Pastoralno – Katechetycznej przy ul. Warszawskiej 50. Wykład, pt. „Doktor Anielski o aniołach i demonach” wygłosi o. Łukasz Detmer, dominikanin ze Szczecina.