Spotkanie modlitewne 23 stycznia 2017

Temat: Grupa dzielenia.

Słowo: Rz 15, 7

“Dlatego przygarniajcie siebie nawzajem, bo i Chrystus przygarnął was – ku chwale Boga.”

Pan pokazuje nam dziś narzędzie, jakim jest grupa dzielenia, aby przez nią poznawać Boga i głosić Jego chwałę.

Ogłoszenia:

  • W tym roku Odnowa w Duchu Świętym na całym świecie świętuje 50 lecie istnienia. Na Złoty Jubileusz do Rzymu zaprosił członków Odnowy Papież Franciszek. Z entuzjazmem przyjęliśmy zaproszenie. Uroczysta Eucharystia celebrowana będzie 4 czerwca w niedzielę Zesłania Ducha Świętego. UWAGA! UWAGA! Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę autokarową. Zachęcamy nie tylko członków Wspólnot, ale i sympatyków.
  • W ramach Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan 28 stycznia (sobota) o godzinie 18:00 w Archikatedrze Białostockiej zostanie odprawiona Msza Święta o pokój na świecie i za prześladowanych chrześcijan. Po Eucharystii, o godzinie 19:00 w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym Archidiecezji Białostockiej (ul. Kościelna 1A), odbędzie się spotkanie wszystkich wspólnot modlitewnych miasta Białegostoku, w łączności z Kościołem prześladowanym, na którym będzie wygłoszone świadectwo Arcybiskupa Jean Abdou Arbach (Homs – Syria). Zapraszamy do wspólnej modlitwy i udziału w spotkaniu.
  • 30 stycznia w Par. Św. Rocha o godz. 18:00 zostanie odprawiona Eucharystia z modlitwą o uzdrowienie. Zapraszamy wszystkich potrzebujących do wspólnej modlitwy. Przyjdź, spotkaj się z Panem Bogiem i pozwól Mu uzdrowić swoje serce i ciało.
  • Ks. Krzysztof i ks. Piotr zapraszają na kulig parafialny, który odbędzie się  w okolicy Supraśla w niedzielę 29 stycznia godzinach 13-14. Koszt 20 zł od osoby.  W programie sanie, ognisko, śpiew.