Spotkanie modlitewne 17 października 2016

Temat: “Formacja – etapy i formy”

Łaska: Pan przychodzi z łaską poddania się miłującym rękom Boga.

Słowo: Mk 3, 13-14a
“Potem wyszedł na górę i przywołał do siebie tych, których sam chciał, a oni przyszli do Niego. I ustanowił Dwunastu, aby Mu towarzyszyli”

Konferencję na temat formacji powiedziała Danusia Zajkowska.

Ogłoszenia:

 • Trwa REO w Sokółce, 18.10 rozpoczynają się rekolekcje prowadzone przez Wspólnotę Credo, a 8.11 – w Dobrzyniewie Kościelnym. Otoczmy modlitwą prowadzących, przyszłych uczestników o Boże prowadzenie, gorliwość tych którzy mogą pomóc przy przygotowaniu tych dzieł, a także osoby które powiedzą świadectwo i animatorów do prowadzenia grup i śpiewów.
 • W środę modlimy się za nasze miasto, po Mszy św. patrole modlitewne.
 • W czwartek po Mszy św. spotkanie lektorów – ks. Piotr serdecznie zaprasza.
 • W październiku nasza Wspólnota razem z grupą lektorów prowadzi modlitwę różańcową w poniedziałki, nabożeństwo zaczyna się o godz. 17.15.
 • W dniach 17-19 lutego w Domu Rekolekcyjnym w Surażu odbędzie się weekend o Medytacji Chrześcijańskiej, który poprowadzi Ojciec Maksymilian Nawara OSD – benedyktyn z klasztoru w Lubiniu, kierownik duchowy i rekolekcjonista, kierownik Ośrodka Medytacji Chrześcijańskiej. Jest to weekend w milczeniu.
 • W sobotę na Jasnej Górze odbyło się spotkanie około 100 tys. Pielgrzymów, aby odbyć wspólną „Wielką Pokutę” by zmienić bieg historii – historii każdego z nas i całego świata. To jest czas potężnej walki cywilizacji życia z cywilizacją śmierci. To chwila wymagająca szybkiej i jasnej odpowiedzi każdego z nas. Tym, którzy się dołączyli, serdecznie dziękujemy.
 • 19 listopada w Archidiecezjalnym Wyższym Seminarium Duchownym w Białymstoku (ul. Warszawska 46) odbędzie się Dzień Skupienia pod hasłem: Przyjdź! Spotkaj! Uwielbiaj!, który poprowadzi ks. Rafał Koptas i Śpiewaki Odnowy. Rozpoczęcie o godz. 10:00, zakończenie około godz. 15:00. Zapisy pod numerem telefonu 606454518 lub e-mailem.
  Więcej…
 • Grupa modlitwy wstawienniczej zaprasza wszystkich potrzebujących na modlitwę w każdy piątek po Mszy św. o 18 na plebanii Kościoła św. Rocha.
 • 31 października w par. Św. Rocha o godz. 18:00 Msza św. z modlitwą o uzdrowienie. Zapraszamy wszystkich potrzebujących do wspólnej modlitwy.