Spotkanie 20 lutego 2017

Dzisiejsze spotkanie poświęciliśmy na dzielenie się świadectwami z XIV Ostrołęckiego Spotkania Charyzmatycznego.

Retransmisję spotkania (z wszystkich trzech dni) można obejrzeć na kanale youtube

https://www.youtube.com/user/TvOdnowa

Ogłoszenia:

  • Tegoroczne Rekolekcje Wielkopostne Odnowy odbędą się w terminie 1 – 3 marca (Środa Popielcowa, czwartek, piątek) w Kościele pw. Św. Wojciecha, rozpoczęcie o godz. 19:00 (w środę o 19:30). Rekolekcje poprowadzi Ks. Łukasz Kisielewski. Dla liderów i animatorów wspólnot spotkanie z Ojcem Rekolekcjonistą także w sobotę, 4 marca, w Oratorium Św. Jerzego przy Kościele pw. Św. Wojciecha o godz. 9:00.
  • W związku z rekolekcjami wielkopostnymi za tydzień spotkania nie będzie. Można natomiast wybrać się w tym dniu na Mszę z modlitwą o uzdrowienie do kościoła św. Rocha. Początek modlitwą uwielbienia o godz. 17.45.
  • Ojcowie Jezuici i Wspólnota Życia Chrześcijańskiego zapraszają, w okresie Wielkiego Postu, na Rekolekcje Ignacjańskie w życiu codziennym pod hasłem „Pójdź za Mną!” Rekolekcje, na które składa się codzienna medytacja wybranego fragmentu z Pisma Świętego metodą ignacjańską, będą trwały od 5 marca do 2 kwietnia. Wspólne spotkania rekolekcyjne w niedzielę o godz.14:30 w Oratorium przy Kościele Św. Wojciecha w Białymstoku (ul. Warszawska 46a). Złożą się na nie: Eucharystia, konferencja wprowadzająca w kolejne etapy rekolekcji i modlitwa. Zobacz harmonogram rekolekcji. Więcej informacji oraz zapisy na stronie WZCh. Przeżyj Wielki Post wielkodusznie!
  • W dniach 28-30 kwietnia w Domu Rekolekcyjnym w Surażu odbędzie się weekend Lectio Divina, który poprowadzi ks. Piotr Ślęczka SDS – salwatorianin, filozof, etyk, kierownik duchowy i rekolekcjonista, duszpasterz w Centrum Formacji Duchowej w Trzebini. Jest to weekend w milczeniu, ofiara na pokrycie kosztów rekolekcji 150 zł. Zapisy pod numerem telefonu 793 933 523 lub e-mailem:bialystok.odnowa@gmail.com
  • Warto już pomyśleć o rekolekcjach wakacyjnych. Terminarz już jest dostępny na stronie http://odnowa.bialystok.pl/
  • W poniedziałek 6 marca spotykamy się na Adoracji Najświętszego Sakramentu.