Adoracja 3.12.2018

Ogłoszenia:

Rozpoczął się Adwent, czyli czas radosnego oczekiwania na przyjście Bożej Dzieciny. Chciałbym, aby dla każdego z nas to był czas szczególny. Spróbuj w tym czasie znaleźć czas na przeczytanie słowa Bożego, pójście choć raz na Roraty z rana. Możemy też zrobić wieniec adwentowy i postawić w mieszkaniu. Ważne, aby ten czas był naprawdę szczególny i nie zagubił się w troskach dnia codziennego.

Roraty, specjalna Msza św. do Matki Bożej, odprawiana tylko w Adwencie w każdą niedzielę, poniedziałek i wtorek o godz. 7 oraz w środę i sobotę o godz. 18. Zapraszamy wszystkich na te szczególne Msze św. Dzieci ze świecami zapraszamy do procesji na początku Mszy św.

Zakończyły się rekolekcje REO w Białymstoku w parafii Św. Rocha. Cieszymy się, że kolejni ludzie doświadczają tak świadomie Bożej Miłości. Szczególną radością jest też to, że trzy osoby z naszej wspólnoty posługiwały na tych rekolekcjach, a w uroczystości wylania darów Ducha Świętego była ich jeszcze większa grupa. Dziękuję wszystkim.

31 grudnia organizujemy Bezalkoholowy Bal Sylwestrowy Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Białostockiej. Zabawa odbędzie się w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku przy ul. Upalnej 26 na osiedlu Słoneczny Stok (obok basenu), dojazd od ul. Marczukowskiej. Rozpoczęcie o godz. 20:00 (prosimy o punktualne przybycie), o 24:00 Uroczysta Eucharystia na rozpoczęcie Nowego Roku. Koszt 60 zł od osoby, dzieci do lat 15 wstęp gratis. Przychodzimy z własnym koszyczkiem. Zapewniamy kawę i herbatę, mnóstwo niespodzianek oraz dobrą zabawę do samego rana. Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych (rodziny, znajomych, przyjaciół, osoby samotne) do wspólnej zabawy w radosnej, rodzinnej atmosferze. Więcej informacji, zapisy i bilety dostępne w grupach modlitewnych lub pod numerem telefonu: Janina Amielanczyk 663638551 i Dorota Woińska 609109107. Zgromadzone fundusze zostaną przekazane na cele ewangelizacyjne.

Najbliższa Wspólnotowa Eucharystia odbędzie się jutro 4 grudnia w Kościele pw. Św. Jadwigi Królowej (ul. Słoneczna 8, os. Słoneczny Stok) o godz. 19:00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

17 grudnia na stronie internetowej ostrołęckiej wspólnoty Wypłyń na Głębię ruszają zapisy na XVI Ostrołęckie Spotkanie Charyzmatyczne, które odbędzie się w terminie 1-3 lutego. Zapraszamy do udziału w tym spotkaniu, ze względu na dużą liczbę osób chętnych, zapisy na poszczególne dni trwają zwykle tylko jeden dzień!

Rekolekcje adwentowe w naszej parafii 6., 7., 8. grudnia. Msze św. z nauką rekolekcyjną o 9, 16 i 18. Mszy św. o 7 w dniach rekolekcji nie będzie. Warto w nich uczestniczyć i odbyć spowiedź przed świętami, nieodkaładając na ostatnią chwilę. Rekolekcje prowadzi ks. Stanisław Jakubowicz, proboszcz z Giełczyna, parafii w której pracował ks. Rabczyński, budowniczy naszego kościoła.

Dzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne w pierwszy czwartek miesiąca przed Mszą św. o 17.30.

Pamiętajmy o podjętych modlitwach indywidualnych.