VII katecheza o Eucharystii i modlitwa uwielbienia – 30.11.2020

W ostatni poniedziałek listopada, w scenerii adwentowej spotkaliśmy się na Mszy św. z kolejną katechezą nt. Eucharystii. Tym razem ks. Łukasz mówił o homilii/kazaniu, o Credo (wyznaniu wiary, które nas – tak różnych – łączy) i o modlitwie wiernych. Katechezę, jak zawsze, można odsłuchać na kanale YouTube naszej Parafii. Link tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=odG050c33jA&t=3021s Początek w 18 minucie transmisji, a modlitwa uwielbienia w 1h,24 minuta transmisji. Po Mszy św. adorowaliśmy Pana Jezusa w ciszy, a następnie uwielbialiśmy Go śpiewem i modlitwą spontaniczną.

Ogłoszenia:

  • W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek i piątek adoracja zaczyna się o godz. 17.30, a w sobotę o godz. 17.00.
  • W piątek spotkanie modlitewne białostockiej Odnowy na platformie Zoom, później można obejrzeć na kanale YouTube , tutaj: https://www.youtube.com/channel/UCTbxNgLI9Hql5EJPp764B3Q
  • Od I niedzieli adwentu białostocka Odnowa proponuje specjalne adwentowe wyzwania, w postaci filmików. Codzienne nagrania można oglądać na Facebooku i na YouTube.