Spotkanie przy herbatce 28 listopada 2016

W ostatni poniedziałek spotkaliśmy się przy herbatce i słodkościach. Gościliśmy ks. Romualda Bućko i ks. Kazimierza Szokę. Dzielili się oni z nami swoimi wspomnieniami – jak przeżywali adwent w dzieciństwie, młodości a także pracując na różnych placówkach.

Słowo: Flp 4, 4 – 5
“Radujcie się zawsze w Panu; jeszcze raz powtarzam: radujcie się! Niech będzie znana wszystkim ludziom wasza wyrozumiała łagodność: Pan jest blisko!”

Ogłoszenia:

  • Trwamy na modlitwie osłonowej za REO  w Dobrzyniewie Kościelnym. Pamiętajmy też o REO w parafii Przemienienia Pańskiego w Białymstoku.
  • „Bezalkoholowy Bal Sylwestrowy”  podobnie jak w latach ubiegłych odbędzie się w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr. 9 w Białymstoku na osiedlu „Słoneczny Stok”  Bilety po 60 złotych za jedną osobę, dzieci do lat 15 bezpłatnie. Zobacz plakat
  • 7 stycznia 2017 r. odbędzie się kolejne spotkanie całej Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Białostockiej. Będzie ono przebiegało pod hasłem radości. Zaproszeni do służby muzycznej podczas tego spotkania są wszyscy, którzy posługują we wspólnotach śpiewem, grą na instrumentach lub tańcem. Spotkajmy się, aby razem wielbić Pana. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się 11 grudnia 2016 r. o godz. 18.00 w sali Nowego Izraela przy parafii pw. św. Rocha w Białymstoku.
  • Roraty, specjalna Msza św. do Matki Bożej, odprawiana tylko w Adwencie w każdą niedzielę o godz. 7 oraz w środę i sobotę o godz. 18. Warto się wybrać.
  • W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  • W grudniu nasza wspólnota podejmuje modlitwę za Białostocką Odnowę w Duchu Świętym. Modlimy się chwalebną częścią różańca, według grafiku.