Spotkanie modlitewne 8 maja 2017

Temat: Rozeznawanie we wspólnocie

Słowo: Dz 1, 15 – 26

Pan pragnie, abyśmy zawsze z zaufaniem do Niego rozeznawali swoje wybory.

Ogłoszenia:

  • Trwa REO dla Małżeństw, które rozpoczęło się 23 kwietnia. Pamiętajmy w modlitwie o uczestnikach i posługujących.
  • Nabożeństwo Majowe w naszym kościele codziennie o godzinie 17.30. Postarajmy się  uczestniczyć w tym nabożeństwie.
  • Pomyślmy też o rekolekcjach wakacyjnych. Zarówno o  uczestnictwie, jak i posłudze na tych rekolekcjach. Służąc w kuchni możemy odpracować swoje uczestnictwo w rekolekcjach.
  • Ojcowie Jezuici i Wspólnota Życia Chrześcijańskiego zapraszają na konferencję pt. „Geniusz mężczyzny. Geniusz kobiety”, która odbędzie się 11 maja o godz. 18.00 w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym Archidiecezji Białostockiej (ul Kościelna 1a). Prelegent, O. Henryk Droździel SJ przedstawi geniusz mężczyzny i kobiety oraz odmienności i ich podobieństwa. Dotknie zagadnienia powołania do zadań i ról wyznaczonych im przez Stwórcę. Spróbuje odpowiedzieć na pytania związane z ich wzajemnymi relacjami. Konferencja połączona jest z krótkim koncertem.
  • 13 maja 2017 r. o godzinie 16.00 oraz 14 maja o godzinie 12.00, 14.00, 16.00 i 18.00 w kinie TON w Białymstoku  będzie wyświetlany film o modlitwie różańcowej pt. „Teraz i w godzinę śmierci”.
  • Najbliższe spotkanie w Dominikańskiej Szkole Wiary odbędzie się w sobotę 13 maja. Z wykładem pt. „Tomasz z Akwinu – komentator Biblii” przyjedzie o. Marian Hanusek OP. Spotkanie odbędzie się w Centrum Formacji Pastoralno – Katechetycznej przy ul. Warszawskiej 50. Początek o godz. 10.00. Udział w spotkaniach jest bezpłatny, nie wymaga wcześniejszych zapisów. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.bialystok.szkolawiary.dominikanie.pl