Spotkanie modlitewne 22 maja 2017

Temat: Uzdrawianie w imię Jezusa – “W imię Jezusa Nazarejczyka, chodź”.

Słowo: Dz 3, 1 – 11

Pan przychodzi z darem wdzięczności za łaski uzdrowienia, których doświadczyliśmy poprzez posługę Kościoła.

Ogłoszenia:

  • Trwa  REO dla Małżeństwktóre rozpoczęło się 23 kwietnia. Pamiętajmy w modlitwie o uczestnikach i posługujących.
  • Od piątku Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, podczas nabożeństwa majowego. Postarajmy się poprzez Nowennę przygotować do naszego patronalnego święta. Za udział w Nowennie można uzyskać odpust zupełny.
  • W sobotę 27 maja o godz. 11.00 w Katedrze Białostockiej będą święcenia kapłańskie. Ogarniajmy modlitwą diakonów, przygotowujących się do przyjęcia święceń.
  • 29 maja w Kościele pw. Św. Rocha o godz. 18:00 zostanie odprawiona Eucharystia z modlitwą o uzdrowienie. Rozpoczęcie o godz. 17:45 modlitwą uwielbienia. Można przesyłać intencję, które będą polecane w modlitwie o uzdrowienie. Możemy napisać ją na stronie Białostockiej Odnowy,  lub też można je napisać i złożyć przed Mszą, do skrzynki z napisem „PROŚBY”, która będzie wystawiona w nawie głównej w Kościele.
  • Grupa modlitwy wstawienniczej zaprasza wszystkich potrzebujących na modlitwę w każdy piątek po Mszy Św. o godz. 18:00 na plebanii Kościoła św. Rocha (wejście schodami przy windzie na półpiętro).
  • W tym roku Odnowa w Duchu Świętym na całym świecie świętuje 50 lecie istnienia. Na Złoty Jubileusz do Rzymu zaprosił członków Odnowy Papież Franciszek. Uroczysta Eucharystia celebrowana będzie 4 czerwca w niedzielę Zesłania Ducha Świętego.
  • W dniach 19-20 maja (piątek i sobota), jak co roku odbyło się Ogólnopolskie Czuwanie Grup Odnowy w Duchu Świętym w Częstochowie. Retransmisję  można obejrzeć na kanale YouTube.