Spotkanie modlitewne – 20.02.2023

Temat: Dekalog. I i II przykazanie.

Słowo: Pwt 6, 4 – 9

“Słuchaj, Izraelu, Pan jest naszym Bogiem – Panem jedynym. Będziesz miłował Pana, Boga twojego, z całego swego serca, z całej duszy swojej, ze wszystkich swych sił. Niech pozostaną w twym sercu te słowa, które ja ci dziś nakazuję. Wpoisz je twoim synom, będziesz o nich mówił przebywając w domu, w czasie podróży, kładąc się spać i wstając ze snu. Przywiążesz je do twojej ręki jako znak3. Niech one ci będą ozdobą przed oczami. Wypisz je na odrzwiach swojego domu i na twoich bramach.”

Łaska: Dziś Pan Bóg jedyny, chce abyśmy Mu zaufali całkowicie.

Ogłoszenia:

  • – Za tydzień spotkania nie będzie, ponieważ w następną środę – 1 marca – rozpoczną się Rekolekcje Wielkopostne Odnowy w Duchu Świętym. Przez trzy dni (środa, czwartek, piątek) będziemy spotykać się w kościele św. Jadwigi. W środę i czwartek o godz. 19.00, w piątek o godz. 19.30. Rekolekcje poprowadzi o. Tomasz Nowak, dominikanin.
  • – Pamiętajmy w modlitwach o uczestnikach, prowadzących i posługujących na REO w Jurowcach, a także o powierzonej nam młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.