Spotkanie modlitewne 18.12.2017

Temat: Grupy dzielenia

Słowo: Rz 15, 5 – 7

Pan przychodzi z łaską ubogacenia się bratem i siostrą.

Ogłoszenia:

  • W środę patrole modlitewne i modlitwa za miasto i gminę. W tym miesiącu ogarnijmy szczególną modlitwą tych, dla których radość świąt Bożego Narodzenia  mącą problemy, z którymi nie mogą sobie poradzić.
  • Za tydzień – 24 grudnia – w 4. Niedzielę Adwentu będziemy przeżywać już Wigilię. Msze św. będą odprawione o godz. 7, 9, 11 i 16. Po Mszy św. o 16 dzielenie się opłatkiem w kościele. W związku z przypadającą tego dnia Wigilią Mszy św. o godz. 18 nie będzie.
  • W uroczystość Bożego Narodzenia Msza św. o północy – Pasterka.
  • 31 grudnia, tradycyjnie jak co roku, odbędzie się Bezalkoholowy Bal Sylwestrowy Odnowy w Duchu Świętym. Zabawa odbędzie się w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku przy ul. Upalnej 26 na osiedlu Słoneczny Stok (obok basenu). Rozpoczęcie o godzinie 20:00, o 24:00 Uroczysta Eucharystia na rozpoczęcie Nowego Roku. Koszt 60 zł od osoby, dzieci do lat 15 wstęp gratis. Przychodzimy z własnym koszyczkiem. Zapewniamy kawę i herbatę, mnóstwo niespodzianek oraz dobrą zabawę do samego rana. Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych (rodziny, znajomych, przyjaciół, osoby samotne) do wspólnej zabawy w radosnej, rodzinnej atmosferze. Więcej informacji, zapisy i bilety dostępne w grupach modlitewnych lub pod numerem telefonu: Janina Amielańczuk 663638551 i Dorota Woińska 609109107
  • Najbliższa Wspólnotowa Eucharystia odbędzie się 2 stycznia w kościele pw. Św. Wojciecha o godz. 19:00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  • Na stronie internetowej Białostockiej Odnowy są już zamieszczone terminy rekolekcji wakacyjnych w Surażu na wakacje 2018 roku. Można już teraz pomyśleć o rezerwacji czasu na uczestnictwo w jednych z nich.