Spotkanie modlitewne 16.04.2018

Temat: Rozeznawanie duchów.
Słowo: 1 J 4, 1a
Ogłoszenia:
– W najbliższą sobotę świętujemy 20-lecie powstania naszej Wspólnoty. Rozpoczynamy Eucharystią o godz. 11. Dalsza część świętowania w sali kompleksu Jard.
– W Parafii pw. Św. Wojciecha w Białymstoku (ul. Warszawska 46A) rozpoczęły się Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym. Rekolekcje prowadzi ks. Adam Anuszkiewicz. Można jeszcze dołączyć, kolejne spotkanie 18 kwietnia o godz. 19:00 w Oratorium Św. Jerzego przy Kościele św. Wojciecha. Ogarniajmy modlitwą uczestników i prowadzących.
– W tym tygodniu przypada modlitwa za miasto. Patrole jak zwykle w środę po Mszy św. wieczornej.
– Ośrodek Informacji o Zagrożeniach Duchowych BARKA serdecznie zaprasza na konferencję ks. Kamila Dąbrowskiego „BŁOGOSŁAWCIE, A NIE ZŁORZECZCIE” – o Mocy Słowa, która odbędzie się 22 kwietnia w Białostockiej Katedrze o godz. 15:00.
– W dniach 18 – 19 maja (piątek i sobota), jak co roku odbędzie się Ogólnopolskie Czuwanie Grup Odnowy w Duchu Świętym w Częstochowie pod hasłem „Aby byli jedno…” – dla ewangelizacji! 18 maja to Dzień Animatora, spotkanie na hali. 19 maja dzień otwarty – spotkanie na Wałach Jasnej Góry – dla wszystkich, może pojechać każdy, także osoby spoza Odnowy. Zapisy u Ali.
– W dniach 18 – 20 maja w Zespole Szkół Rolniczych w Białymstoku (ul. Księdza Stanisława Suchowolca 26) odbędą się Rekolekcje pt. „Życie w wolności – Córki i Synowie Boga”, czyli jak żyć w wolności, radości, łasce i mocy Ducha Świętego oraz jak rozpoznać misję do której Bóg powołuje nas w naszym życiu, po przez rozpoznanie i posługiwanie charyzmatami Ducha Św. Rekolekcje głosić będą Debbie i Peter Herbeck. Więcej informacji i zasady zapisów na stronie Fundacji Budujemy Ludzi.
– Grupa modlitwy wstawienniczej Odnowy w Duchu Świętym zaprasza wszystkich potrzebujących na modlitwę w każdy piątek po Mszy Św., od godz. 19:00 do 21:00 do sali na plebanii Kościoła Św. Rocha.