Spotkanie modlitewne 12 czerwca 2017

Słowo: J 17, 22 – 23

Na spotkaniu osoby, które pielgrzymowały do Rzymu na Złoty Jubileusz Odnowy w Duchu Świętym, dzieliły się swoimi przeżyciami i wrażeniami. Obejrzeliśmy również zdjęcia z wyjazdu. Można się z nimi zapoznać na naszym Facebooku.

Świętowaliśmy także 10. rocznicę święceń kapłańskich naszego opiekuna – ks. Piotra (chociaż dokładnie przypada za dwa dni 🙂 – 14 czerwca).

Ogłoszenia:

 • Wspólnotowa Eucharystia, tj. wszystkich Wspólnot Odnowy w Duchu Świętym, na zakończenie roku formacyjnego, zostanie odprawiona 23 czerwca (piątek) o godz. 19:30 w Kościele Św. Anny (ul. Prezydenta R. Kaczorowskiego 5).
 • 24 czerwca (sobota) Wspólnota przy Parafii Św. Andrzeja Boboli „Emaus” organizuje wyjazd integracyjno-ewangelizacyjny do Augustowa pod hasłem Jezus na statku, połączony z modlitwą uwielbienia i uzdrowienia. W programie: rejs statkiem, Eucharystia w Sanktuarium Matki Bożej w Studzienicznej i wspólna biesiada przy ognisku. Koszt 110 zł. Bliższe informacje i zasady zapisów tutaj. Zapraszamy wszystkich na wspólną wyprawę z Jezusem, aby oddać Bogu chwałę w pięknie otaczającego świata i w darze drugiego człowieka.
 • Zostały jeszcze wolne miejsca na następujących rekolekcjach w naszym Domu Rekolekcyjnym w Surażu:
  – Uzdrowienie Wspomnień 14-21.07.2014
  – Eucharystycznych 24-29.07.2017
  – Immaculata 6-12.08.2017
 • W czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. W naszym kościele Msze św. o godz. 7 i 9 – po której wyruszy procesja – oraz Msza św. o godz. 18. Procesja przejdzie ulicami: Rynek Kilińskiego, Grodzieńska, Podleśna, Kościelna do kościoła Przemienienia Pańskiego.
 • Przez oktawę Bożego Ciała będą odprawiane Nieszpory Eucharystyczne z nabożeństwem czerwcowym i procesją po wieczornej Mszy św. Pierwsze Nieszpory Eucharystyczne w piątek po Bożym Ciele. Zakończenie Oktawy, z uroczystą procesją eucharystyczną i specjalnym błogosławieństwem dzieci oraz ogniskiem, w czwartek 22 czerwca.
 • Od poniedziałku nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu ze względu na Biały Tydzień dzieci.