Msza św. na zakończenie roku formacji 23.06.2020

W kościele św. Jadwigi zgromadziły się wszystkie wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym naszej archidiecezji, aby podziękować Panu Bogu za rok formacji i wszystkie łaski.

Ogłoszenia:

 1. Ks. Jarosław Ciuchna został proboszczem parafii Św. Antoniego w Sokółce. Serdecznie gratulujemy, cieszymy się bardzo, będziemy teraz częstymi gośćmi księdza.
 2. Wspólnota w Sidrze rozeznała imię i powołanie. A ponieważ czeka ją „nowe” pomódlmy się za nich.
 3. Dziękujemy Uli Krysiuk za posługę lidera we wspólnocie Credo. Nowym liderem został Marcin Jurkiewicz.
 4. Dziękujemy za nietypową nowennę do Ducha Świętego. Księdzu Rafałowi za pomysł, Łukaszowi za reżyserię całości, Izie za grafikę oraz tym, którzy podjęli się prowadzenia modlitwy w kolejne dni i pokazali kawałek swojego życia.
 5. Dziękujemy też Ewie i Wojtkowi za przygotowanie rekolekcji dla małżeństw z Litanią Loretańską.
 6. Dziękujemy: liderom za troskę o Boże sprawy, za codzienne zmagania. Animatorom za troskę o ludzi. Prowadzącym REO za radość głoszenia Dobrej Nowiny. Prowadzącym formację  za umiłowanie mądrości i pedagogiki Boga. Śpiewakom Odnowy za otwieranie serc na Mszy św. z modlitwą o uzdrowienie. Zespołowi modlitwy o uzdrowienie. Zespołowi OdNowa za modlitwę na wspólnych spotkaniach. Tym, którzy przygotowali kolędowanie za radość. Marysi dziękujemy za prowadzenie finansów i wiele innych prac dla domu rekolekcyjnego. Dziękujemy Marii za wieloletnie prowadzenie strony internetowej Odnowy (2008-2017), za rzetelność, uważność, staranność. Fotografom, ministrantom, wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomnażali miłość i dobro pośród nas serdecznie dziękujemy za serce.
 7. Można skorzystać indywidualnie lub w małej grupie do 10 osób z domu rekolekcyjnego w Surażu w czasie wakacji (kontakt z Danusią). Bardzo dziękujemy za wpłaty na dom rekolekcyjny. Dziękujemy za opiekę nad ogrodem dla mężczyzn ze wspólnoty Betania i dwóm panom ze wspólnoty w Dobrzyniewie za prace konserwacyjne.
 8. Mamy dziś do kupienia Zeszyty Odnowy o proroctwie. Gorąco zachęcamy osoby, które posługują darem proroctwa do zaopatrzenia się w ten numer i przestudiowania go. Szczególnie tych, którzy byli na weekendzie o proroctwie.
 9. Formacje: „Po REO” i „Warsztatowa” rozpoczniemy od nowa we wrześniu i można do nich dołączyć. Zapisy przez lidera.
 10. Jesienią chcemy rozpocząć formację dla animatorów. Będzie to formacja stacjonarna. Prosimy liderów o listę wszystkich animatorów wspólnoty i animatora muzycznego i przekazanie jej do Bożenki.
 11. We wrześniu na pierwszej Mszy św. wspólnotowej spotkamy się prawdopodobnie w Sokółce. Termin podamy na stronie i fb.