Droga Krzyżowa 1.04.2019

Ogłoszenia:

Jutro, we wtorek 2 kwietnia, msza wspólnotowa o godz. 19.30. w kościele pod wezwaniem Św. Jadwigi w Białymstoku.  Na mszę wspólnotową można też przynieść słodycze dla dzieci – podopiecznych Caritas.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwsza sobota miesiąca, zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach osoby, które podjęły te służbę, ale także pozostałe osoby ze wspólnoty.

W wielkim Poście specjalne nabożeństwa pomagają nam w procesie przemiany życia i rozpamiętywaniu tego co zrobił Jezus aby nas zbawić. Gorąco zachęcamy:

  • Gorzkie Żale z kazaniem w każdą sobotę i niedzielę Wielkiego Postu o 17.30.
  • Droga Krzyżowa dla dzieci we środę o godz. 17.15, dla wszystkich w piątki także o godz. 17.15.

Rekolekcje Wielkopostne w czwartek, piątek i sobotę przed Niedzielą Palmową, prowadzi ks. Jan Grecki.

Rezerwujmy terminy i zapraszajmy znajomych i rodziny na wyjazd do Częstochowy na Ogólnopolskie  Czuwanie Odnowy w Duchu Świętym 18 maja 2019. Musimy wcześniej umawiać autokar.

W ramach Dominikańskiej Szkoły Wiary wykład „Postanowienie poprawy w sakramencie spowiedzi. Czy to w ogóle możliwe?” w sobotę 6 kwietnia, początek adoracją o godz. 9.30. Spotkanie w Centrum Formacji przy ul. Warszawskiej 50 w Białymstoku, poprowadzi o. Szymon Popławski, dominikanin.

Pielgrzymka na Białoruś „Szlakami pamięci i sanktuariów” w dniach 2-5 maja. Szczegóły na tablicach przed kościołem i na końcu świątyni.