Adoracja NS 3.06.2019

Ogłoszenia:

W sobotę 8 czerwca w wigilię święta Zesłania Ducha Świętego będzie miało miejsce czuwanie modlitewne wszystkich wspólnot naszej diecezji. Rozpocznie się Eucharystią o godz. 19. Dalsza część czuwania będzie miała miejsce na placu przy kinie TON. To nasze święto.

W sobotę w Surażu miało miejsce uroczyste zakończenie  dwuletniej Stałej Formacji którą ukończyły Asia i Ala. Gratulacje od nas wszystkich.

Sprzątanie Domu w Surażu będzie w środę 26 czerwca.

Tegoroczny Dzień modlitw o uświęcenie kapłanów będzie miał miejsce podobnie jak w poprzednich latach w Sanktuarium Najświętszego Sakramentu w Sokółce w dniu 6 czerwca, początek o godz. 14.

Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego rozpoczęła się od piątku. Jak co roku prowadzimy rozważania. Za udział można uzyskać odpust zupełny na zwyczajnych warunkach.

W tygodniu przypada pierwszy czwartek z modlitwą o powołania kapłańskie i pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi i komunii św. wynagradzającej.

Zapraszamy na kolejną edycję Koncertu Uwielbienia Bogu Dźwięki, który odbędzie się w niedzielę, 9 czerwca br. o godz. 20.30 przed Katedrą białostocką. Koncert wykonany na żywo ze 100 osobowym chórem oprawiony będzie obrazem na żywo sypanym piaskiem do każdego z utworów. Wstęp wolny