Adoracja 5.11.2018


Ogłoszenia:
– Rekolekcje REO trwają w Białymstoku w parafii Św. Jadwigi, Św. Rocha i wspólnocie CREDO. Nieustannie wspieramy modlitewnie.
– Od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny za nawiedzenie cmentarza.
– Najbliższa Wspólnotowa Eucharystia odbędzie się 6 listopada w Kościele pw. Św. Jadwigi Królowej (ul. Słoneczna 8, os. Słoneczny Stok) o godz. 19:00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
– Kolejne spotkanie Stałej Formacji, po wakacyjnej przerwie, odbędzie się w dniach 16 – 18 listopada w Domu Rekolekcyjnym w Surażu.
– Zapraszamy serdecznie wszystkich mężczyzn na niezwykle testosteronowy weekend dla prawdziwych facetów: „Męskość w cenie”, podczas którego będziemy przyglądać się w Bożej obecności męskim zadaniom w dzisiejszym świecie. Poruszymy następujące tematy:
-jak walczyć o swoje miejsce w dzisiejszym świecie;
-jak być mężczyzną na 100%;
-jak budować swoje życiowe role.
Przyjedź koniecznie, aby umocnić się w swej męskości! Weekend odbędzie się w dniach 30 listopada – 2 grudnia w Domu Rekolekcyjnym w Surażu, a poprowadzą go Norbert Dawidczyk i ks. dr hab. Przemysław Artemiuk. Zakwaterowanie w piątek od godz. 17:00, rozpoczęcie o godz. 18:00, zakończenie w niedzielę o godz. 12:30 obiadem. Koszt 150 zł. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy: e-mail: bialystok.odnowa@gmail.com, tel. 793 933 523 lub J.N. Dawidczykowie: jnf@o2.pl, tel.606 779 588.
– Grupa modlitwy wstawienniczej Odnowy w Duchu Świętym zaprasza wszystkich potrzebujących na modlitwę w każdy piątek po Mszy Św., od godz. 19:00 do 21:00 do sali na plebanii Kościoła Św. Rocha (wejście schodami przy windzie na półpiętro). Będziemy wspólnie modlić się i prosić Pana Boga o pomoc (uzdrowienie, umocnienie, pokój, radość, itp.). „Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam: Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie. Bo gdzie dwaj albo trzej zebrani w imię Moje, tam jestem pośród nich.” (Mt 18, 19-20).
– W przyszłą niedzielę przypada 100 Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę. W intencji Ojczyzny będziemy się modlić podczas Mszy św. o godz. 11. Zapraszamy poczty sztandarowe, przedstawicieli władz i instytucji aby uczcić ten niezwykły jubileusz.
– Od środy w naszym kościele odprawiamy Nowennę do Matki Bożej Miłosierdzia, która stanowi przygotowanie do uroczystości naszej Patronki i odpustu parafialnego. Uroczystości związane z Patronką naszej parafii będziemy obchodzić 18 listopada.
– Na sobotę za tydzień zapraszamy chętnych do grabienia liści przed kościołem, aby był przygotowany na parafialny odpust.